Produkcja teledysków muzycznych to oferta dla zespołów Disco Polo, EDM, Hip Hop i innych gatunków muzycznych.

Produkcja teledyskówZastanówmy się czym tak naprawdę jest teledysk ? To nic innego jak krótka forma filmowa składająca się z ujęć filmowych połączonych tak, żeby odbiorca mógł ” zobaczyć muzykę “. Żyjemy w czasach gdzie masowo produkowane są klipy, bo przecież prawie każdy artysta wychodzi z założenia że skoro nagrał piosenkę to musi do niej powstać teledysk. Ale czy tak jest do końca że teledysk musi powstać ? Oto przykład: Produkcja muzyczna nazywana piosenką ma prawo bytu ponieważ możemy jej słuchać w radiu czy smartfonie. Natomiast sam klip filmowy bez ścieżki dźwiękowej nie ma sensu. Dlatego jeśli chcesz żeby Twoja muzyka była oglądana to zachęcam do zainwestowania w teledysk.

Na dogodnych warunkach pomogę w napisaniu scenariusza, oraz nagraniu i montażu teledysku który nie wątpliwie jest jedną z najlepszych opcji promowania artysty. Poza szeroko rozumianą produkcją muzyczną, zajmuję się również nagrywaniem oraz montażem teledysków. Moje realizacje muzycznych klipów obejmują te nisko budżetowe, takie które nie mają skomplikowanego scenariusza a w teledysku występuje tylko wokalista, ewentualnie zespół muzyczny. Realizuję również takie teledyski w których biorą udział tancerze, modelki, aktorzy, co znacząco wpływa na cenę produkcji nagrania i realizację całego muzycznego teledysku.

Wszystkie produkcje z mojego studia, przystosowane są do współczesnych standardów jakie rządzą wyglądem teledysku. Scenariusz, dobór modelek, statystów, kadrowanie, kolorystyka klipu mają ogromne znaczenie w odbiorze utworu muzycznego. Gwarantuję profesjonalną jakość obrazka, a pliki które otrzymacie idealnie dostosowane są wymogów Youtube lub muzycznych stacji telewizyjnych. Więcej informacji udzielę pod nr tel. 603 890 969 lub adresem email andrzej @ muzycznestudio.com

Produkcja teledysków nie tylko Disco Polo - Jedne z ostatnich realizacji.